CS NL EN FR DE IT ES

Blog logo-designéra a grafika
Petra Baráka.

Na tomto místě se Vám budu snažit přiblížit nějaké pojmy okolo mojí tvorby logo designu , grafiky a web-designu. Najdete zde v občasných článcích nejen jaké-si pouhé vysvětlivky problematiky grafické tvorby a budování silné značky na trhu, ale i návody a zajímavé tipy na stažení fontů nebo volných databank fotografií produktů, které můžete umísťovat na Váš web či grafiku aniž by Vás někdo v brzké době nepopotahoval po soudech a spoustu dalšího zajímavého čtení pokud máte rádi grafiku, nebo se chystáte k vytvoření nové značky na trhu. Samozřejmě a zcela upřímně také pro to , abych Vás přivedl na náš web a možná Vás tak přesvědčil ke spolupráci nad vaším novým logem, webem či jinou grafickou či designovou službou. 

Audit Vašeho loga

Ve dvaceti hodnotících bodech jako zcela nezávislý auditor zhodnotíme přednosti a slabiny Vašeho současného loga.

Vaše logo je v podnikání mnohdy prvním vizuálním prvkem se kterým si Vás, Vaši službu či Váš produkt lidé, zákazníci nebo obchodní partneři spojí.  Logo Vás a Vaší společnost většinou provází od začátku Vašeho podnikání a mnohdy na něj nekladete nějaké zvláštní nároky. Stejně jako Vy nebo Vaše společnost ale procházíte vývojem, a po dobu Vašeho podnikání postupem času určitě sami zjistíte, že to už není tak docela ono. Nenabízíme neobjektivní kritiku Vašeho loga ale užitečný nástroj k posunu Vaší vizuální komunikace. 

Poukážeme na chyby ale rádi i pochválíme...


layout-rozložení

Hodnotíme kritéria jakými jsou například tvar loga a logotypu,  originalitu,  styl,  univerzálnost layoutu (umístění loga a logotypu)

imprese

Hodnotíme kritéria jako je originalita celkového vjemu z loga, estetický dojem z loga, hodnotu přiřaditelnosti značky, brand-faktor.

typografie

Zhodnotíme logo z typografického hlediska. Hodnotí se originalita, 
kerning, vhodnost váhy fontu univerzálnost pro užití.

logo-piktogram-tvar

Zde se hodnotí: originalita, brandovatelnost, brandovatelnost, všestrannost. 

barvy

Zde posoudíme použitelnost, kontrast, originalitu, komplementaritu a vše detailně vysvětlíme. 

výsledek logoauditu

Zhodnotíme na základě 20ti bodového měření kvalitu loga z našeho pohledu. Uvidíte v čem je Vaše logo skvělé a naopak.

Vše v procentuální hodnotě 0-100%

Získejte vysvědčení
pro Vaše logo

Věnujeme náš čas analýze Vašeho loga a ve 20ti hodnotících aspektech Vám určíme poměrně přesný procentuální rating kvality Vašeho loga. To vše pro Vás vytvoříme zcela zdarma a pokud si budete přát, nastíníme Vám nezávazně i naší vizi upraveného, nebo zcela přepracovaného loga. To vše zcela transparentně, zdarma a bez jakýchkoliv skrytých poplatků.

Jak službu objednat?

Je to velmi jednoduché a logoaudit je zcela zdarma! Zanechte nám kontakt a my vám připravíme zcela zdarma 20ti bodový audit Vašeho stávajícího loga.

Jste připraveni vystoupat s námi
ve Vašem businessu na vrchol?

Navrhneme vám zajímavá a cenově dostupná řešení vizuální komunikace Vaší společnosti či značky. Posuňte se tam kam patříte !

malbardesign logo
 • Sídlo:
  Valdštejnská 2109
 • PSČ:
  436 01 Litvínov
 • Země:

  Česká Republika

Kontakt

 • Tel.:
  +420 722 00 68 33
 • E-Mail:

  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 • IČ:
  44518714

Sociální sítě


© 2022 Petr Barák |  Copyright - malbardesign.com
Všechna práva vyhrazena malbardesign.com - Tato webová stránka obsahuje materiály chráněné autorskými právy, ochranné známky a další vlastnické informace, texty, grafiku, videa, a celý obsah této webové stránky je chráněn autorskými právy jako skutečné umělecké dílo v rámci evropského, českého a mezinárodního autorského práva. Tento materiál nesmí být zveřejněn, vysílán nebo redistribuován v celku nebo i jen částečně bez písemného souhlasu majitele malbardesign.cz .Jakékoliv komerční nebo i soukromé použití tohoto materiálu může být předmětem žaloby a trestního stíhání.

© 2021 Petr Barák |  Copyright - malbardesign.com