Ukázky naší tvorby
v oblasti návrhů logo-designu:

Pár vybraných ukázek logo designů, brandů a značek navržených pro naše zákazníky z České republiky a celého světa, pro Vaší přibližnou představu o našem grafickém stylu, dovednostech a zkušenostech Vás třeba může přesvědčit k oslovení, nezávazné poptávce či ke spolupráci. Loga pod značkou malbar® či malbardesign® tvoříme již od roku 1992. V tmavě modrém poli menu si vyberte z pár ukázek  naší tvorby log, korporátní identity, web designu, tiskovin, zakázkové grafiky či ilustrací. Poptejte třeba právě Vaše nové logo u nás a uvidíte, že dovedeme překvapit ( v pozitivním slova smyslu :o )
27 let malbardesign

Za naší prací jsou vidět výsledky.  Prohlédněte si v tomto menu pár ukázek naší práce v oblasti logodesignu, web designu a zakázkové grafiky

Kvalitní logo je pro úspěšné  budování značky základ.

Zlomek průřezu naší tvorby loga pro klienty.   Kvalitní logo je pouze začátek vašeho úspěšného budování značky. Ruku v ruce pak následuje korporátní identita, web design a zakázkové ilustrace a grafika která podtrhuje Vaše obchodní Image. Zašlete nám Vaši nezávaznou poptávku na tvorbu kvalitního loga pro váš brand a my vám pokud budete mít zájem nabídneme nejen kvalitní logo, ale i další prvky  jako je korporátní identita, web design, zakázkové ilustrace a grafické prvky které budou úspěšně a reprezentativně doprovázet váš brand.

příkladová ukázka spolupráce

MediaSkunkWorks

příkladová ukázka spolupráce

ALIVE FOODS

příkladová ukázka spolupráce

Linet & Linet

Oslovila Vás naše práce?

malbardesign logo
 • Sídlo:
  Valdštejnská 2109
 • PSČ:
  436 01 Litvínov
 • Země:

  Česká Republika

kromě faktury další podporované platební karty a metody přes PayPal

Kontakt

 • Tel.:
  +420 722 00 68 33
 • E-Mail:
  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • IČ:
  44518714

Sociální sítě


© 2020 Petr Barák |  Copyright - malbardesign.com
Všechna práva vyhrazena malbardesign.com - Tato webová stránka obsahuje materiály chráněné autorskými právy, ochranné známky a další vlastnické informace, texty, grafiku, videa, a celý obsah této webové stránky je chráněn autorskými právy jako skutečné umělecké dílo v rámci evropského, českého a mezinárodního autorského práva. Tento materiál nesmí být zveřejněn, vysílán nebo redistribuován v celku nebo i jen částečně bez písemného souhlasu majitele malbardesign.cz .Jakékoliv komerční nebo i soukromé použití tohoto materiálu může být předmětem žaloby a trestního stíhání.