cs CS ar AR zh-CN ZH-CN nl NL en EN fr FR de DE iw IW it IT ja JA ru RU es ES sv SV th TH vi VI

Tiskový design

Tvořím poutavé plakáty, příjemná menu do restaurací, katalogy, nabídky či kompletní design materiálů pro výběrová řízení a presentace. Navrhnu vám design obalů vašich produktů, design produktových listů jak pro tisk tak i pro web, vytvořím návrhy firemního textilu, nebo navrhnu vzhled vaší prodejny či obchodu..... prostě a jednoduše: vy si řekněte a já vám zašlu rád cenovou nabídku.

KNIHY

design přebalů knih
Mám letité zkušenosti s designem přebalů knih. Navrhnu i Vám zajímavý obal na knihu , CD či další nosiče, které se díky skvělému designu budou určitě mnohem lépe prodávat. Vyzkoušejte se poptat sami na ceny a možnosti. 

Líbí seVám naše práce?

malbardesign logo
 • Sídlo:
  Valdštejnská 2109
 • PSČ:
  436 01 Litvínov
 • Země:

  Česká Republika

Kontaktujte mne

 • Telefon:
  +420 722 00 68 33
 • E-Mail:
  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • IČ:
  44517714

Sociální sítě


© Copyright 2004-2019 - malbardesign.com.
Všechna práva vyhrazena malbardesign.com - Tato webová stránka obsahuje materiály chráněné autorskými právy, ochranné známky a další vlastnické informace, texty, grafiku, videa, a celý obsah této webové stránky je chráněn autorskými právy jako skutečné umělecké dílo v rámci evropského, českého a mezinárodního autorského práva. Tento materiál nesmí být zveřejněn, vysílán nebo redistribuován v celku nebo i jen částečně bez písemného souhlasu majitele malbardesign.cz .Jakékoliv komerční nebo i soukromé použití tohoto materiálu může být předmětem žaloby a trestního stíhání.