csarzh-CNhrnlenfrdeeliwhugaitjakomtnoplruslessvthtrvi

Tiskový design

Tvořím poutavé plakáty, příjemná menu do restaurací, katalogy, nabídky či kompletní design materiálů pro výběrová řízení a presentace. Navrhnu vám design obalů vašich produktů, design produktových listů jak pro tisk tak i pro web, vytvořím návrhy firemního textilu, nebo navrhnu vzhled vaší prodejny či obchodu..... prostě a jednoduše: vy si řekněte a já vám zašlu rád cenovou nabídku.

Za naší prací jsou vidět výsledky.  Již od roku 1992.  Prohlédněte si v tomto menu pár ukázek naší práce v oblasti tiskového designu.

SILVER LIGHTING MAY DAY

plakáty a letáky
Plakát pro NewYorskou nadaci Silver Lighting a jejich tradiční květnový šamionát v atletice napříč všemi věkovými kategoriemi  jsem vytvářel několik let po sobě. Rád Vám vytvořím také originální plakát třeba i na Vaši akci. Dostupně, rychle a hlavně stylově. 
korporátní identita os malbardesign

iShop Local

Hlavičkové papíry, vizitky, obálky, desky....
Kompletní brand identity balíček včetně loga a webu pro iShopLocal z Nizozemí
návrh designu mikiny od malbardesign

Media Skunk Works

design potisku triček, čepic a dalšího textilu
Vytvářím návrhy potisku triček, mikin, čepic a dalšího textilu. Poradím Vám se správným výběrem ale i s typem potisku . 
návrh jídelního menu bistra od malbardesign

ONUR

brožury , menu a ceníky
Pokud máte malou restauraci , fastfood, kavárnu  či prodejnu s čerstvým a voňavým pečivem, určitě se neobejdete bey skládaného menu / nabídce se kterými mám rovněž bohaté zkušenosti. Stejně jako pro tento turecký fastfood z Maastrichtu v Nizozemí. 
návrh logo manuálu od malbardesign

ODDSRING

průvodce vizuálním stylem
Zpracování důkladného logomanuálu pro světově známé Casino bylo pro mne nejen zajímavou prací ale i zábavou. 
návrh kávového lístku od malbardesign

MANUEL

menu
Ilustrovaná manu, foto-manu či jen typografická menu do Vaší restaurace dotváří dokonalé image Vašeho podniku. Memu je perfektní možností jak zákazníkovi nabídnout Vaše služby v perfektní vizuální formě a protože design vždy prodává , i Vaše produkty můžete skvěle podpořit v prodeji. 
návrh sezónního menu od malbardesign

u Zámeckého parku

letáky a plakáty
Znáte to , příští týden pořádáte akcičku a nikdo o ni ještě neví? Nezoufejte, navrhnu vám bleskově leták či plakát a vytvořím jeho facebookovou verzi která obletí všechny Vaše přátelé a zákazníky v mžiku... 
design přebalu knihy

KNIHY

design přebalů knih
Mám letité zkušenosti s designem přebalů knih. Navrhnu i Vám zajímavý obal na knihu , CD či další nosiče, které se díky skvělému designu budou určitě mnohem lépe prodávat. Vyzkoušejte se poptat sami na ceny a možnosti. 
návrh ekologického obalu Goji od malbardesign

PARADISET

Obalový design
Design kompletní řady obalů pro zdravé RAW FOOD pro zákazníka ze Švédska s originálně  ilustrovanými produkty pro mne byla opravdu skvělá zábava. I vám navrhnu obal pro který lidé do regálu prostě sáhnou....

Líbí seVám naše práce?

malbardesign logo
 • Sídlo:
  Valdštejnská 2109
 • PSČ:
  436 01 Litvínov
 • Země:

  Česká Republika

kromě faktury další podporované platební karty a metody přes PayPal

Kontakt

 • Tel.:
  +420 722 00 68 33
 • E-Mail:
  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • IČ:
  44518714

Sociální sítě


© 2021 Petr Barák |  Copyright - malbardesign.com
Všechna práva vyhrazena malbardesign.com - Tato webová stránka obsahuje materiály chráněné autorskými právy, ochranné známky a další vlastnické informace, texty, grafiku, videa, a celý obsah této webové stránky je chráněn autorskými právy jako skutečné umělecké dílo v rámci evropského, českého a mezinárodního autorského práva. Tento materiál nesmí být zveřejněn, vysílán nebo redistribuován v celku nebo i jen částečně bez písemného souhlasu majitele malbardesign.cz .Jakékoliv komerční nebo i soukromé použití tohoto materiálu může být předmětem žaloby a trestního stíhání.

© 2021 Petr Barák |  Copyright - malbardesign.com