csarzh-CNhrnlenfrdeeliwhugaitjakomtnoplruslessvthtrvi

Zakázkové ilustrace

Vytvořím Vám zakázkové ilustrace firemních maskotů, vytvořím ilustrační obrázky pro děti i dospělé, technické plánky, návody a další zakázkové kresby dle vašeho zadání. Budu rád když se na mne obrátíte s poptávkou.

Na zakázku Vám nakreslíme maskoty, plánky, techncké illustrace ... Zkuste poptat illustraci na Vaše stránky nebo do Vašich propagačních materiálů, knih, brožur. Od jednoduchého po velmi detailní provedení. Vždy na míru Vašim požadavkům bez kompromisů v kvalitě provedení a rychlosti. 

holden commodore ilustrace od malbardesign

HOLDEN COMMODORE

ilustrace automobilů
Moje kamarádka z USA si objednala pro svého přítele veliký plakát jím upraveného vozu Holden Commodore LS3 jehož ilustraci včetně všech detailů jsem vytvářel v tomto 3/4 pohledu i ze strany. Určitě měl pod stromečkem velkou radost namyslíte?
red duck sezonní maskot od malbardesign

Red Duck Post Halloween

ilustrace maskota a materiálů pro sociální média
Avatar pro Halloween ale i další příležitosti jako Vánoce a Velikonoce vytvořený pro Japonsko-Anglickoý server o novinkách z Asie
ilustrovaná appikona od malbardesign

True Shelf

App ikona pro White Paper
Detailní ilustrace app ikonky pro americkou firmu True Shelf pro jejich aplikaci White Paper.
ilustrace čmeláka od malbardesign

CASH BUZZ

maskot
Maskot včely s hotovostí pro jednu bankovní společnost z USA bylo také zábava vytvářet.
situační plánek golfového hřiště od malbardesign

Situační plánky GOLF MOST

ilustrované plánky pro sportoviště
Dovedu zpracovat a nakreslit různé plánky sportovišť ( golfová hřiště , sportovní areály , přístupové mapy firem a eventů dokonce v přesném měřítku dle GPS.
kávové menu od malbardesign

MANUEL

menu
Zakázkově Ilustrovaná manu menu do Vaší kavárny či restaurace dotváří dokonalé image Vašeho podniku. Memu je perfektní možností jak zákazníkovi nabídnout Vaše služby v perfektní vizuální formě a protože design vždy prodává , i Vaše produkty můžete skvěle podpořit v prodeji. 
maskot čáp a miminko od malbardesign

Děti21 maskot

maskot čápa
vytvořil jsem maskota čápa v barvách nadace Děti21, který se objevuje v informačních materiálech této nadace / projektu.
suzuki van a red duck ilustrace od malbardesign

DUCKUKI

maskot v rozvážkovém autíčku
Protože se server RedDuckPost rozhodl prodávat evropanům japonské zboží, oslovili mne že potřebují typický příklad rozvážky japonským minivanem a tak vzniklo tohle DUCKUKI
ilustrace skunka od malbardesign

MEDIASKUNK

pfka , pozvánky, oznámení
Rád vám nailustruji vašeho maskota k různým příležitostem na Vaše pozvánky, oznámení či PFka . Poptejte se o detailech, možnostech a termínech.

Oslovuje Vás náš styl?

malbardesign logo
 • Sídlo:
  Valdštejnská 2109
 • PSČ:
  436 01 Litvínov
 • Země:

  Česká Republika

kromě faktury další podporované platební karty a metody přes PayPal

Kontakt

 • Tel.:
  +420 722 00 68 33
 • E-Mail:
  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • IČ:
  44518714

Sociální sítě


© 2021 Petr Barák |  Copyright - malbardesign.com
Všechna práva vyhrazena malbardesign.com - Tato webová stránka obsahuje materiály chráněné autorskými právy, ochranné známky a další vlastnické informace, texty, grafiku, videa, a celý obsah této webové stránky je chráněn autorskými právy jako skutečné umělecké dílo v rámci evropského, českého a mezinárodního autorského práva. Tento materiál nesmí být zveřejněn, vysílán nebo redistribuován v celku nebo i jen částečně bez písemného souhlasu majitele malbardesign.cz .Jakékoliv komerční nebo i soukromé použití tohoto materiálu může být předmětem žaloby a trestního stíhání.

© 2021 Petr Barák |  Copyright - malbardesign.com