cs CS ar AR nl NL en EN fr FR de DE it IT ja JA ru RU es ES sv SV

Zakázkové ilustrace

Vytvořím Vám zakázkové ilustrace firemních maskotů, vytvořím ilustrační obrázky pro děti i dospělé, technické plánky, návody a další zakázkové kresby dle vašeho zadání. Budu rád když se na mne obrátíte z poptávkou.

HOLDEN COMMODORE

ilustrace automobilů
Moje kamarádka z USA si objednala pro svého přítele veliký plakát jím upraveného vozu Holden Commodore LS3 jehož ilustraci včetně všech detailů jsem vytvářel v tomto 3/4 pohledu i ze strany. Určitě měl pod stromečkem velkou radost namyslíte?

Red Duck Post Halloween

ilustrace maskota a materiálů pro sociální média
Avatar pro Halloween ale i další příležitosti jako Vánoce a Velikonoce vytvořený pro Japonsko-Anglickoý server o novinkách z Asie

True Shelf

App ikona pro White Paper
Detailní ilustrace app ikonky pro americkou firmu True Shelf pro jejich aplikaci White Paper.

CASH BUZZ

maskot
Maskot včely s hotovostí pro jednu bankovní společnost z USA bylo také zábava vytvářet.

Situační plánky GOLF MOST

ilustrované plánky pro sportoviště
Dovedu zpracovat a nakreslit různé plánky sportovišť ( golfová hřiště , sportovní areály , přístupové mapy firem a eventů dokonce v přesném měřítku dle GPS.

MANUEL

menu
Zakázkově Ilustrovaná manu menu do Vaší kavárny či restaurace dotváří dokonalé image Vašeho podniku. Memu je perfektní možností jak zákazníkovi nabídnout Vaše služby v perfektní vizuální formě a protože design vždy prodává , i Vaše produkty můžete skvěle podpořit v prodeji. 

Děti21 maskot

maskot čápa
vytvořil jsem maskota čápa v barvách nadace Děti21, který se objevuje v informačních materiálech této nadace / projektu.

DUCKUKI

maskot v rozvážkovém autíčku
Protože se server RedDuckPost rozhodl prodávat evropanům japonské zboží, oslovili mne že potřebují typický příklad rozvážky japonským minivanem a tak vzniklo tohle DUCKUKI

MEDIASKUNK

pfka , pozvánky, oznámení
Rád vám nailustruji vašeho maskota k různým příležitostem na Vaše pozvánky, oznámení či PFka . Poptejte se o detailech, možnostech a termínech.

Líbí se Vám moje práce?

malbardesign logo
 • Sídlo:
  Valdštejnská 2109
 • PSČ:
  436 01 Litvínov
 • Země:

  Česká Republika

Kontaktujte mne

 • Telefon:
  +420 722 00 68 33
 • E-Mail:
  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • IČ:
  44517714

Sociální sítě


© Copyright 2004-2019 - malbardesign.com.
Všechna práva vyhrazena malbardesign.com - Tato webová stránka obsahuje materiály chráněné autorskými právy, ochranné známky a další vlastnické informace, texty, grafiku, videa, a celý obsah této webové stránky je chráněn autorskými právy jako skutečné umělecké dílo v rámci evropského, českého a mezinárodního autorského práva. Tento materiál nesmí být zveřejněn, vysílán nebo redistribuován v celku nebo i jen částečně bez písemného souhlasu majitele malbardesign.cz .Jakékoliv komerční nebo i soukromé použití tohoto materiálu může být předmětem žaloby a trestního stíhání.