CS NL EN FR DE IT ES

Korporátní identita
( Corporate-ID )

Korporátní identita
( Corporate-ID )

Vytvářím atraktivní a jedinečné vizitky, profesionální hlavičkové papíry, fešácké obálky , poputavé pozvánky ale i oboustranné desky na dokumenty. Samozřejmě pro restaurace mohu připravit design menu, pro obchodníky atraktivní ceníky a katalogy, letáky, plakáty , kalendáře, cetifikáty, osvědčení... na cokoliv si vzpomenete. 

Za naší prací jsou vidět výsledky.  Prohlédněte si v tomto menu pár ukázek naší práce v oblasti logodesignu, web designu, návrhů tiskovin, polepů, ilustrací a zakázkové grafiky. Vždy předem víte kolik zaplatíte.

Co znamená pojem korporátní identita?

Korporátní identita je marketingový nástroj vizuální komunikace Vaší značky či Vaší společnosti a definuje jasně danými pravidly jak společnost vizuálně komunikuje na trhu, Korporátní identitou lzde definovat směr, jakým se firma ubírá např. konzervativní, s odkazem na dědictví hodnot nebo naopak moderní s důrazem na moderní technologie, minimalisticky jako čistý a transparentní styl který naznačuje jednoduchost a přímost, vlastnosti  společnosti jako je třeba dravá, agresivní komunikace , nebo naopak  jemná komunikace která značí šetrný přístup ke klientovi či životnímu prostředí… Korporátní identita je jednoduše vizuální směr kterým budete působit na Vaše okolí. Korporátní identitu lze rozvinout na spoustu zde nejmenovaných prvků a tak pokud se rozhodnete ke spolupráci s námi, kromě nabízeného základního balíčku korporátní identity která obashuje design vizitek, hlavičkového papíru, obálek a pozvánek vám umíme navrhnout samozřejmě ve stejném vizuálním směru i třeba reklamní poutače, informační systémy, polepy dopravních prostředků a další prvky kterými budete budovat silnou značku a povědomí o silné, moderní a stabilní společnosti…a to přeci chcete! Vytvořili jsme spoustu korporátních identit pro zákazníky , kteří u nás začali návrhem logo-designu, a rádi Vám ukážeme příklady jak taková kompletní identita může vypadat.

Líbí se Vám náš styl grafiky?

malbardesign logo
 • Sídlo:
  Valdštejnská 2109
 • PSČ:
  436 01 Litvínov
 • Země:

  Česká Republika

Kontakt

 • Tel.:
  +420 722 00 68 33
 • E-Mail:

  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 • IČ:
  44518714

Sociální sítě


© 2022 Petr Barák |  Copyright - malbardesign.com
Všechna práva vyhrazena malbardesign.com - Tato webová stránka obsahuje materiály chráněné autorskými právy, ochranné známky a další vlastnické informace, texty, grafiku, videa, a celý obsah této webové stránky je chráněn autorskými právy jako skutečné umělecké dílo v rámci evropského, českého a mezinárodního autorského práva. Tento materiál nesmí být zveřejněn, vysílán nebo redistribuován v celku nebo i jen částečně bez písemného souhlasu majitele malbardesign.cz .Jakékoliv komerční nebo i soukromé použití tohoto materiálu může být předmětem žaloby a trestního stíhání.

© 2021 Petr Barák |  Copyright - malbardesign.com